قابلیت جدید اینستاگرام برای گسترش دایره ارتباطی دانشجویان

مجموع بازدیدها : 1,431
Zoom In Zoom Out Read Later Print

سازندگان این برنامه تأیید کردند که این نسخه ابزاری است که به دانشجویان اجازه می‌دهد به یک جامعه بزرگ مجازی متشکل از همسالان و همکلاسی‌های خود بپیوندند

سازندگان برنامه اینستاگرام امیدوارند دانشجویان بیشتری را به این پلتفرم جذب و ارتباط با همکلاسی‌ها را برای افراد آسان کنند.


سازندگان این برنامه تأیید کردند که این نسخه ابزاری است که به دانشجویان اجازه می‌دهد به یک جامعه بزرگ مجازی متشکل از همسالان و همکلاسی‌های خود بپیوندند و پیام‌ها و مسائل خود را به طور مستقیم با آن‌ها مطرح کنند.


این گزینه جدید، Tinder U نام دارد که در حال حاضر تنها برای سیستم عامل iOS منتشر شده و به کاربران اجازه می‌دهد، جستجوی خود را به همکلاسی و هم دانشگاهی و افراد با رشته‌های تحصیلی همسان محدود کنند.


طبق بررسی های صورت گرفته، این ویژگی جدید که از Snapchat  کپی شده، در اینستاگرام دو برابر محبوب‌تر خواهد بود. مدیر ارشد اجرایی اینستاگرام گفت: "امروز، بیش از نیمی از کاربران ما بین 18 تا 24 ساله هستند و ما هیجان زده هستیم تا بنای تجربه‌های جدید را با دانش‌آموزان به ارمغان بیاوریم." 


اینستاگرام برنامه‌ای است که همانند فیس‌بوک کار خود را از کالج شروع کرده اما براساس آخرین گزارش‌ها، محبوبیت مداوم اینستاگرام باعث کاهش رشد فیس‌بوک شده است. این کاهش به گونه‌ای است که روزانه کاربران زیادی در ایالات متحده آمریکا از فیس‌بوک خارج می‌شوند و به خانواده بزرگ اینستاگرام می‌پیوندند.